Bundle@Kennispark: samenwerking binnen VolkerWessels aan houtbouw
Bouwen voor generaties, samen in hout.
Voor Bundle@Kennispark werken we samen met veel partners, óók binnen VolkerWessels. Samen realiseren we een wooncomplex met 183 houten woonstudio’s voor studenten, starters en young professionals op Kennispark Enschede.
Van de prefabricage van de modulaire woonmodules in onze Fabriek van Houten Gebouwen in Enschede tot de realisatie op de bouwplaats: iedere stap vraagt om samenwerking, vakmanschap en een doordachte industriële aanpak.
In de vlog van VolkerWessels krijg je een kijkje achter de schermen bij dit bijzondere project. Je ziet hoe collega’s van De Groot Vroomshoop en De Mors binnen VolkerWessels samenwerken aan de realisatie van Bundle@Kennispark.
Bekijk de vlog hieronder en ontdek hoe samenwerking binnen VolkerWessels bijdraagt aan de realisatie van dit houten wooncomplex.
Partners:
Bundle wooncommunities | Woningcorporatie Domijn | Veste Wonen | SeARCH | Loohuis Installatiegroep B.V. | De Mors | Kennispark Twente | Gemeente Enschede








