Bereikbaarheid tijdens onze zomersluiting

Wij zijn gesloten vanaf donderdagmiddag 16 juli tot en met vrijdag 14 augustus 2026.
Dringende zaken? Klik op de button voor meer informatie.

Geschreven op 24-10-2016

De Alliander in Duiven

  • OpdrachtgeverVolkerWessels Vastgoed B.V.

VolkerWessels Vastgoed heeft voor Netwerkbedrijf Alliander op innovatieve wijze voor 1.200 medewerkers duurzame huisvesting gecreërd op bedrijventerrein Nieuwgraaf in Duiven. Door middel van ‘co-creatie’ met medewerkers is het ontwerp bepaald voor een complex van vijf bestaande gebouwen, die worden uitgebreid en overkapt door een ‘klimaatkas’ met een zwevend dak. Het gebouwencomplex voorziet in de eigen energiebehoefte en levert bovendien energie aan de omgeving. Bij de bouw van het complex worden grondstoffen en materialen hergebruikt. Boele & van Eesteren voert de bouwkundige werkzaamheden uit en De Groot Vroomshoop Houtbouw levert de gevelelementen. De binnenkant heeft een sloophouten gevel en de buitenkant is afgewerkt met prachtig Modiwood.

Glazen gebouw met golvend dak met vijver naast grasveldje
Bruin gebouw met glas van Alliander in Duiven
Binnenkant van Alliander in duiven met houten details en groot centrum

Anderen bekeken ook

Nieuw Bergen in EindhovenEen uniek stukje Eindhoven met internationale allure gerealiseerd met prefab houtbouw.
Lees meer
345 appartementen Naritaweg AmsterdamPrefab-expertise voor gevelelementen, stelkozijnen en binnenspouwbladen voor de nieuwbouw van 345 appartementen aan de Naritaweg in Amsterdam
Lees meer
Optoppen met houten woning Blokje OpDura Vermeer plaatst 44 houten Blokje Op-woningen voor senioren op woongebouw Klapwiek volgens het ontwerp van EGM architecten. Wij mogen hiervoor de 2D- en 3D houten elementen produceren en leveren!
Lees meer
Bergingen en prefab dakelementen in BredaPrefab dakelementen en aanbouwbergingen voor deze woningen!
Lees meer
Prefab houtbouw voor Kwartiermaker Schuytgraaf ArnhemPrefab houtbouw voor natuurinclusieve wijk Kwartiermaker Schuytgraaf Arnhem.
Lees meer
Houten dakconstructie voor nieuw clubhuis Vroomshoopse BoysVoetbalvereniging Vroomshoopse Boys bouwt een nieuw clubhuis waar menige vereniging in de regio jaloers op zal zijn.
Lees meer
MorgenWonen in CoevordenVoor MorgenWonen hebben we prefab daken en bergingen geleverd voor 30 woningen in Coevorden.
Lees meer
72 bergingen Gashouderskwartier ArnhemHoogwaardige bergingen geproduceerd en geleverd voor de nieuwbouw Gashouderskwartier in Arnhem
Lees meer
DJI_20241015120452_0031_D_De Koolvlinder_kees de vries
Houtbouwproject De Koolvlinder in Noord-Scharwoude
Lees meer
21 houtskeletbouw recreatiewoningen in Braamt
Lees meer