Bereikbaarheid tijdens onze zomersluiting

Wij zijn gesloten vanaf donderdagmiddag 16 juli tot en met vrijdag 14 augustus 2026.
Dringende zaken? Klik op de button voor meer informatie.

Geschreven op 24-10-2016

In de box

  • OpdrachtgeverTalen Vastgoedonderhoud

Eerder werk van De Groot Vroomshoop voor het Passief Bouwen-project in Enschede, vormde voor opdrachtgever Talen Vastgoedonderhoud aanleiding ons in te schakelen voor de levering van uitbouwen bij bestaande huizen in Nijmegen.

Met de uitbouwen krijgen de bewoners meer woonoppervlak. De Groot Vroomshoop Houtbouw levert de met Western Red Cedar beklede elementen met ingebouwde kozijnen en deuren. Talen stelt deze in eigen fabriek samen tot ‘box’ en voorziet deze van tegelwerk en installaties. De complete boxen worden ter plekke achter de huizen geplaatst. Ook leveren we de bergingen, poorten en schuttingen.

Bouwvakkers die een bruine box met witte deuren plaatsen
Een lichtbruine box die wordt vervoerd via een rode, hoge kraan
Het eindresultaat met lichtbruine boxen voor donkerbruine huizen met rode daken.

Anderen bekeken ook

Nieuw Bergen in EindhovenEen uniek stukje Eindhoven met internationale allure gerealiseerd met prefab houtbouw.
Lees meer
345 appartementen Naritaweg AmsterdamPrefab-expertise voor gevelelementen, stelkozijnen en binnenspouwbladen voor de nieuwbouw van 345 appartementen aan de Naritaweg in Amsterdam
Lees meer
Optoppen met houten woning Blokje OpDura Vermeer plaatst 44 houten Blokje Op-woningen voor senioren op woongebouw Klapwiek volgens het ontwerp van EGM architecten. Wij mogen hiervoor de 2D- en 3D houten elementen produceren en leveren!
Lees meer
Bergingen en prefab dakelementen in BredaPrefab dakelementen en aanbouwbergingen voor deze woningen!
Lees meer
Prefab houtbouw voor Kwartiermaker Schuytgraaf ArnhemPrefab houtbouw voor natuurinclusieve wijk Kwartiermaker Schuytgraaf Arnhem.
Lees meer
Houten dakconstructie voor nieuw clubhuis Vroomshoopse BoysVoetbalvereniging Vroomshoopse Boys bouwt een nieuw clubhuis waar menige vereniging in de regio jaloers op zal zijn.
Lees meer
MorgenWonen in CoevordenVoor MorgenWonen hebben we prefab daken en bergingen geleverd voor 30 woningen in Coevorden.
Lees meer
72 bergingen Gashouderskwartier ArnhemHoogwaardige bergingen geproduceerd en geleverd voor de nieuwbouw Gashouderskwartier in Arnhem
Lees meer
DJI_20241015120452_0031_D_De Koolvlinder_kees de vries
Houtbouwproject De Koolvlinder in Noord-Scharwoude
Lees meer
21 houtskeletbouw recreatiewoningen in Braamt
Lees meer