Performance Factory Enschede: een jaar en een mijlpaal verder!
Op 7 juni vorig jaar ondertekenden Woningcorporatie Domijn en De Groot Vroomshoop voor de bouw van 185 appartementen en 17 woon-werkstudio’s op de Performance Factory in het centrum van Enschede. Een bijzonder project op het gebied van duurzaamheid.
We zijn inmiddels een jaar EN een mooie mijlpaal verder, want gisteren zijn de eerste 8 modulaire woonstudio’s van de wooncommunity geplaatst. De massief houten, kant -en klare woonstudio’s werden geplaatst op de, door Goossen Te Pas, traditioneel gebouwde basis op de bouwplaats.
Naast wonen, is het straks ook mogelijk om te werken in een van de kantoor-, praktijk of atelierruimtes. Een unieke plek in hartje Enschede voor starters op de woningmarkt. De verwachte oplevering is begin 2024.
Kun je niet wachten en ben je nu al benieuwd naar de houten woonstudio’s? Kom dan aanstaande zaterdag 17 juni naar de Dag van de Bouw op de Performance Factory en bekijk de bouwplaats en een compleet ingerichte woonstudio!
Meer informatie: /inspiratie/bezoek-onze-bouwplaats-op-de-dag-van-de-bouw/
Meer informatie?









